Het valt niet mee om de moed erin te houden, nu we al een jaar met het coronavirus stoeien. Gelukkig valt tot nu toe het aantal gevallen in ons dorp mee, maar velen van u zullen er in de naaste omgeving wel mee te maken gehad hebben. De activiteiten van Austerlitz Zorgt liggen grotendeels stil. We hebben ook nog niet fatsoenlijk kennis kunnen maken met de nieuwe bewoners van de woningen in het Hart van Austerlitz. 

Ons dorpsteam is gelukkig volop in bedrijf. Mocht u ergens mee zitten, tegen problemen aanlopen, of u heeft misschien een goed idee om ons dorp een beetje door de coronacrisis te helpen, neem gerust contact op met Marianne.

In deze nieuwsbrief stellen we u weer op de hoogte van een aantal ontwikkingen rond Austerlitz Zorgt.

We wensen u veel sterkte de komende tijd. Hou vol! Het licht aan het einde van de tunnel is in zicht.

Jan Smelik, voorzitter